اخبار   > برگزاری نمایشگاه بین المللی " ایران الکامپ 2016 " در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران   News

برگزاری نمایشگاه بین المللی " ایران الکامپ 2016 " در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران

 

صبح امروز پنجشنبه 25 آذر ماه 1395 بيست و دومین نمایشگاه بین المللی الكترونيك،كامپيوتر و تجارت الكترونيكي ( ایران الکامپ 2016 ) با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

بيست و دومین نمایشگاه بین المللی الكترونيك،كامپيوتر و تجارت الكترونيكي ( ایران الکامپ 2016 ) با حضور واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین امیرمکری قائم مقام شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

این گزارش حاکی است :

- در بيست و دومین نمایشگاه بین المللی الكترونيك،كامپيوتر و تجارت الكترونيكي ( ایران الکامپ 2016 )

تعداد 336 شرکت ایرانی و 86 شرکت خارجی از 18 کشور جهان شامل : آلمان، آمریکا، اسپانیا، امارات متحده عربی، انگلستان، ایتالیا، تایوان، ترکیه، چین، دانمارک، روسیه، ژاپن، سوئیس، فرانسه، لهستان، لتونی، هلند و کره جنوبی در فضاي نمايشگاهي به وسعت بیش از 36,400 متر مربع آخرين محصولات و دستاوردهاي خود در رابطه با تولید سخت افزار، نرم افزار،خدمات الكترونيك،ماشين آلات اداري،اينترنت و شبكه هاي اطلاع رساني،امنيت و شبكه، آنتی ویروس، لپ تاپ، تبلت، وب سایت و وبلاگ را در معرض دید عموم قرار می دهند.

قابل ذکر است :

این نمایشگاه تا روز یکشنبه 28 آذرماه 1395 ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از آن بازدید بعمل آورند.2017, All Rights Reserved For ARVIN RESAN YEKTA